LotNr/
N° du Lot |
Afbeelding/
Images |
Beschrijving / Description |
Inzet/
Prix de Depart |
501 |
Leopold I Je jure fidelité a la constitution et aux lois du peuple belge / Le roi garde ses serments – La nation gardera les siens 1848 – 49 mm, brons |
5 |
502 |
Leopold Wiener – Leopold II Roi des belges / Société d’agriculture et d’horticulture de l’arrondissement de furnes met gekroond wapenschild van Veurne – 43 mm, brons, hanger |
25 |
503 |
Uit de verzameling van Albert Coppé (Brugge, 26/11/1911-Tervuren, 30/3/1999), hoogleraar Kath. Univ. Leuven, politicus, medeoprichter Chr. Volkspartij, minister & Europees Commissaris een lot van 5 medailles met zijn naamgravure waarvan 1 stuk in zilver (950) op 50 mm (prachtig) en 4 stuks in brons uit zijn persoonlijke collectie |
80 |
504 |
Armand Bonnetain – Leopold III 1937 Hoofd naar links / BELGIE 50 FRANK BELGIQUE Tee engelen met kroon – 70 mm – brons |
50 |
505 |
Roger Duterme & Paul Huybrechts – La presence belge en Afrique centrale – Zwarte vrouw met kindje / De Belgische aanwezigheid in Midden-Afrika -76 mm, épreuve in verzilverd brons met n° 28 |
40 |
506 |
Godefroid Devreese – Wereldpostvereniging 1874-1949 / De Postzegel in België – ereteken – 35 mm- brons met lint rood-blauw-rood |
10 |
507 |
Dupagne – Paul Charles – Gouverneur de la Banque du Congo Belge – 68mm – brons |
20 |
508 |
Francine Somers – Een vrouwenhoofd, een toorts en 4 sterren / SOUV CHAP L’ESPERENCE VALL DE BRUXELLES 1959 – 70mm, dubbele dikte brons |
40 |
509 |
Jacques Wiener – Hôtel de Ville Bruges/Brugge – Binenplein -50 mm, brons |
50 |
510 |
Kristof Widelski – Buste van Goethe / Non Videndo Sed Judicando Fallimur 1749-1832 – 70 mm, brons |
20 |
511 |
Frans Vermeylen – Albert Roi des belges / prijsmedaille voor de Belgische academies – niet toegekend – 51 mm, zilver |
40 |
512 |
Braemt – Société Royale d’Agriculture et de Botanique de Gand in gouden letters op het origineel etui –mooie afbeelding van Flora, 45 mm, brons, FDC |
20 |
513 |
Leopold Wiener – Buste van baron de Reiffenberg Né à Mons le 14 nov 1795 décédé à St Josse ten Noode le 18 avril 1850 / La société des sciences des arts et des lettres du Hainaut – 1850, 45 mm, brons |
25 |
514 |
Hart – Union Force Egalite Philanthropie souvenir Fraternel met passer en winkelhaak / INAUG DU TEMPLE DE LA PARFAITE UNION A L’OR DE MONS 5850 baron de Stassart – vrijmetselaarsmedaille – 40 mm, brons, zeldzaam |
45 |
515 |
R. Cliquet – Princesse Jean de Merode, Hoofd naar links / In signum animi reverentis et gratissimi MCMLII – 1952, 70 mm, genummerd op de rand met n° 82, 125 gram, verzilverd??? |
25 |
516 |
Ereteken Leopoldsorde – Croix de Commandeur Civil et Militaire – 40 mm, zilver, gekroond, met lint blauw, zwart, blauw, in prima staat |
25 |
517 |
Hart – Portret van Rubens / Par les soins de la société royale des sciences, lettres et arts – anvers eleve un monument a Rubens 1840, 45 mm, brons |
20 |
518 |
A. Debeule -Fides et Patria, depersoonlijking van de stad Mechelen met een vlag en tegenover haar een engel met kruis / Congrès catholique Katholiek Congres Malines-Mechelen 1909 – 25mm – zilver – prachtige gravure van de voorzijde! |
15 |
519 |
Koning Albert I & koningin Elisabeth met hun bustes naar links, ongetekend, 133 x 170 mm, gegoten brons -mooie geut |
25 |
520 |
V.V. Ten bate der gemeentelyke weldadigsheid werken 1914-1918 PAX Twee engelen met bazuin bezingen een vrouw met haar kind en haar man die terugkwam van de oorlog, zeer mooie gravure, gegoten in brons, 157 x 232 mm. |
60 |
521 |
De Grootzegel van België, mooi uitgewerkt met bovenaan de vlaggen van alle provincies / L’ASSOCIATION à Richard Gijselings Président du comité du Fêtes liberales Témoignage de reconnaissance RENAIX 1886 – 51 mm, verguld (18kt) brons |
40 |